Použitie pokyny Varius Plus

Varius Plus - Všeobecné charakteristiky a informácie

Formou vydania:

gél v tube

Hlavné činnosti:

liečba kŕčových žíl

Určené:

pre ženy a mužov

Veková hranica:

pre osoby nad 21 rokov

 

Varius Plus gél proti kŕčové žily na ženy a mužov. Bez lekárskeho predpisu a lekárskeho predpisu. Na každodenné použitie eliminuje príznaky kŕčových žíl až na úplné uzdravenie. Schválené pre použitie ako profylaxia.

Gél univerzálne. Rovnako účinné pri liečbe kŕčových žíl a to nielen na nohy, ale aj ruky a iných častí tela.

Účinnosť a bezpečnosť Varius Plus bolo preukázané na základe vedeckého výskumu a potvrdili klinické štúdie na dobrovoľníkoch. Výsledky klinických testov po troch mesiacoch používanie gélu:

  • 100% - žiadne alergie a iné nežiaduce účinky, kompletné odstránenie opuchu, bolesti a tiaže v nohách
  • 97% - eliminovať modré žily, kŕče, úplné odstránenie kŕčových prvého a druhého stupňa závažnosti, výrazné zlepšenie v prítomnosti kŕčových žíl v rozšírenej forme.

Vezmite prosím na vedomie, kúpiť gél proti kŕčové žily Varius Plus na Slovensku je možné len na základe objednávky od výrobcu. Ak chcete objednávku použite formulár na oficiálnej stránke.

Aplikácia Varius Plus - indikácie a dôvody pre používanie

Ťažoba, bolesti a opuchy nôh, najmä vo večerných hodinách, modré hviezdy, výrazne vystúpené a viditeľné žily - všetky tieto sú základné príznaky kŕčových žíl, ktorý si vyžaduje okamžitú liečbu, aby sa zabránilo komplikáciám.

Je dôležité vedieť! Štatistiky z posledných piatich rokov uviedlo, že každá tretia žena a každý piaty človek v Európe trpí kŕčové žily. Zatiaľ čo 40% z nich nevie o chorobe, nevenuje pozornosť na ňu, nie ísť k lekárovi a začať liečbu!

V neprítomnosti liečbu, ochorenie kŕčových žíl je rýchlo sa rozvíjajúca a ako výsledok, zhoršuje celkový stav človeka, znížená fyzická aktivita a vytrvalosť, príznaky kŕčové žily sú stále výraznejšie. Zvýšená bolesť, zvýšená pocit tiaže v nohách, opuchy nešiel ráno po odpočinku a spánku, žily sa začnú bolieť a rastie čo do veľkosti.

Pokyny na používanie gélu, kontraindikácie

ako používať Varius Plus gél proti kŕčové žily

Použitie Varius Plus je to veľmi jednoduché. Naneste tenkú vrstvu gélu na zapálené žily, postihnuté oblasti kože alebo úplne na nohy, ak máte príznaky kŕčových žíl, alebo na prevenciu chorôb. Opakovať každý deň, dvakrát denne počas terapie, raz denne pred spaním pre prevenciu.

Jednotlivé líši od jedného mesiaca až šesť, v závislosti od závažnosti kŕčové žily. Miera aplikácie, aby sa zabránilo, bez obmedzenia.

Nie sú žiadne kontraindikácie. Výnimkou je neznášanlivosti jedného komponentu. Tiež sa odporúča vopred na koordináciu využívania Varius Plus v prítomnosti závažného ochorenia, počas tehotenstva a laktácie.