Recenzie o Varius Plus

 • Helena
  Chcem povedať jedno veľké ďakujem výrobcu varius plus pre veľmi efektívny nástroj! Iba uplatnením tejto gél, nakoniec som zabudla takmer neustále bolesti, pichanie v nohách. Teraz každý deň je oveľa krajší, a môžem spať v noci)
  Varius Plus
 • Helena
  Na osobnej skúsenosti boli presvedčený o tom, čo sa zbaviť kŕčových žíl pomocou iba jeden gel. Gél varius plus odporúča terapeut. Som rád, že čas zistil o tento nástroj, pretože to bolo už ísť na operáciu laserom. Dnes vykonané opakované objednávky, tešíme sa na dodanie. Budem používať prevencia!
  Varius Plus
 • Zuzana
  Objednávky varius plus pre seba, manžela a naši rodičia. Používať celá rodina. Môj manžel a ja som pre profylaxiu, rodičia na liečbu. Nástroj naozaj pomáha. Žiadne ťažké nohy a opuchy. Rodičia hovoria, že sa začali používať tento gél, to bolo ľahšie chodiť a žily stanú menej viditeľnými.
  Varius Plus
 • Martin
  Asi pred šiestimi mesiacmi si všimol, že moja pravá noha je veľmi rozšírené žily. Šiel k lekárovi, on povedal, že je predvídateľný age-related kŕčové žily. Menovaný len gel varius plus. Zlepšenie bolo aj po prvom mesiaci používania. Ale na odporúčanie istého lekára, používam gél tak ďaleko, prevencia.
  Varius Plus
 • Anna
  Použitie varius plus asi tri mesiace, sa vzťahujú na nohy raz denne pred spaním. Myslím, že len s týmto nástrojom, ktoré som už bolesť a závažnosti od dňa v pätách. Nedávno som si všimol, že nohy prestane vystúpiť vo Viedni, ako to bolo predtým. Dobré, odporúčam.
  Varius Plus
Užívateľské hodnotenie Varius Plus
4.9
20